Aydın Efeler'de işitme cihazı satış ve uygulama merkezi

E-Posta Adresimiz emre@starduy.com

Telefon: 0541 233 84 35 İşitme M. : 0256 231 18 61

Motion 13-13P 1NX

Ana Sayfa » Cihaz Modelleri » Kulak arkası » Motion 13-13P 1NX

Motion 13 Nx

Doğal bir ses ve doğrudan ses aktarımının eşsiz uyumu.

Hayatın seslerinden zevk alın.

Bir kahve içerken hoşça vakit geçirmek, arkadaşlarınızla bahçede dolaşırken ya da balkonda kuş seslerini dinlerken Signia’nın Motion™ 13 modeli en doğal ses deneyimini ve üstün ses aktarımını televizyon ve akıllı telefonunuzdan dinlemenizi sağlar.

 

Özel tasarlanmış bir işitme deneyimi.

Motion 13 arzularınızı ve gereksinimlerinizi mükemmel şekilde karşılamak için çeşitli ayar ve taşıma seçenekleri sunar. Bu şekilde İşitme Sağlığı Uzmanınız kişisel işitme çözümünüzü özelleştirebilir.

 

Yüksek düzeyde kullanım rahatlığı.

Kulak arkası veya BTE modeli olan küçük Motion 13 kulağınızın arkasında yumuşak ve rahat bir şekilde oturuyor. Ergonomik şekli kullanım için ekstra konfor sağlar.

 

Her seviyedeki işitme kaybı için.

Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Motion 13 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

motion-13-nx_pair_1000x1000

Kontrol kolaylığına bağlanın.

Telefon

Müzik

Televizyon

Uzaktan kumanda

Mükemmel bir uyum ile seslerin keyfini çıkarın.

Kendi sesiniz en doğal halinde
Gürültüde konuşma
Hareket halindeyken konuşma
Kristal berraklığında ses

Motion 13P Nx

İnanılmaz derecede çok yönlü olan Motion 13P Nx BTE, özellikle kişisel ayar ihtiyaçları olan kullanıcılar ve orta, ileri, hatta çok ileri işitme kayıpları için uygundur. Kullanıcının kendi sesini ve çevresindeki sesleri uyum içinde birleştirerek en iyi konuşma anlayışı ve kendi sesini en doğal haliyle işitme imkanı sunar. Motion 13 Nx, Bluetooth bağlantısı ve pil kapağında dahili T-coil seçeneği sunar.

İNTERNET ÜZERİNDEN İŞİTME CİHAZI SATIŞIMIZ YOKTUR. CİHAZLARIMIZ REÇETE,RAPOR VE İŞİTME TESTİ SONUÇLARINIZA GÖRE İŞİTME MERKEZİMİZDE SİZİNLE BİRLİKTE DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR. TEST SONUÇLARINIZA GÖRE İŞİTME CİHAZI DENEMESİ YAPILMAKTADIR. EĞER SİZ YAZILI ONAY VERİRSENİZ SİZİN ADINIZA CİHAZ KULLANICISI OLARAK (SAĞ KULAK / SOL KULAK) KAYIT BİLDİRİMDE BULUNULMAKTA VE SATIŞ İŞLEMİ GERÇEKTİRİLMEKTEDİR.
  • Diğer bağlantılar

  • ×