Aydın Efeler'de işitme cihazı satış ve uygulama merkezi

E-Posta Adresimiz emre@starduy.com

Telefon: 0541 233 84 35 İşitme M. : 0256 231 18 61

Styletto 1ST X

Styletto X – Stilde yeni dönem

Styletto X, aktif yaşam tarzından vazgeçmek istemeyenler için en ideal işitme çözümüdür. Bu ikonik SLIM-RIC, ödül sahibi tasarım, kablosuz şarj, değiştirilebilir receiver ve Bluetooth bağlantısı özelliklerini kristal netliğinde ses kalitesiyle bütünler.

styletto-x_pair_snowwhite_1920x1080

10 kişiden 8’I SLIM-RIC tasarımı tercih ediyor

Styletto X merkezinizde oyunun yönünü değiştirecek! 10 kişiden 8’i geleneksel işitme cihazlarına kıyasla zarif slim-ric tasarımı tercih ediyor.* Eşsiz Styletto X mevcut kullanıcılar ve kullanıcı adayları için en sofistike işitme çözümü.

* Hakvoort, Burton: Increasing Style, Reducing Stigma: The Styletto Solution (Signia Backgrounder, 2018)

Özellikler:

  • Eşsiz bir stil ve ödül sahibi tasarım*
  • Dünyanın ilk akustik-hareket sensörlerine sahip Signia Xperience teknolojisi ile gürültülü çevrelerde bile mükemmel netlikte işitme deneyimi
  • Tinnitus seçenekleri
  • Uzaktan kontrol
  • Bağlantı ve yüksek kalitede ses aktarımı

*Styletto Connect ile Red Dot Tasarım Ödülü 2019, Styletto ile iF Tasarım Ödülü 2019

styletto-x_all-colours_1920x1080
xperience-logo_1920x1080

Signia Xperience – En önemli anlarınıza odaklanın

En son işitme yenililiklerimiz ikonik tasarımla lider odyolojik performans sunar. Devrim niteliğindeki akustik-hareket sensörleri üzerine kurulu kanıtlanmış Signia Xperience YourSound teknolojimizi Li-ion şarj edilebilirlik ve Bluetooth bağlantısı ile birleştirerek kullanıcıların her zaman en önemli anlarına odaklanmasını sağlarlar.

Signia Xperience

Signia Assistant – Size özel işitme asistanınız

Signia Assistant kullanıcının ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayabilmek için harika bir akıllı çözüm. Yapay zeka teknolojisi kullanarak her an her ortamda kullanıcıların ihtiyaç duyduğu hızlı desteği sağlar.

 

 

signia-xperience_styletto-x_assistant-on-the-go_1920x1080

Styletto X tüm performans seviyelerinde mevcuttur.

signia-xperience_styletto-x_putting-charger-on-qi_1920x1080

Kablosuz şarj

Kablosuz Qi şarj teknolojisine sahip dünyanın ilk taşınabilir şarj ünitesi. Şarj ünitesi Qi tabletin üzerine yerleştirilerek kolaylıkla şarj edilebilir. Styletto X kullanıcılara daima eşlik eder. Eşsiz Styletto X şarj ünitesi tek seferlik tam şarj ile 3 güne* kadar kullanıcı özgürlüğü sağlar.

 

*Ses aktarımı olmadan günde 19 saat kullanıma göre, 5 saat ses aktarımı ile 16 saat kullanıma göre hesaplanmıştır

signia_wave-pattern_telecare_1920x1080

Signia TeleCare

Sınıfının en iyisi deneme başarısı için kanıtlanmış uzaktan hizmetimizden yararlanın.

Styletto X

İkonik Styletto X, ödül sahibi tasarım, kablosuz şarj ve değiştirilebilir receiver özelliklerini kristal netliğinde ses kalitesiyle bütünler. Aynı zamanda, Bluetooth ve devrim niteliğindeki Signia Xperience platformunun konuşma anlama özelliklerine sahiptir.

Renkler:
Kar Beyazı/Pembe Altın
İNTERNET ÜZERİNDEN İŞİTME CİHAZI SATIŞIMIZ YOKTUR. CİHAZLARIMIZ REÇETE,RAPOR VE İŞİTME TESTİ SONUÇLARINIZA GÖRE İŞİTME MERKEZİMİZDE SİZİNLE BİRLİKTE DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR. TEST SONUÇLARINIZA GÖRE İŞİTME CİHAZI DENEMESİ YAPILMAKTADIR. EĞER SİZ YAZILI ONAY VERİRSENİZ SİZİN ADINIZA CİHAZ KULLANICISI OLARAK (SAĞ KULAK / SOL KULAK) KAYIT BİLDİRİMDE BULUNULMAKTA VE SATIŞ İŞLEMİ GERÇEKTİRİLMEKTEDİR.
  • Diğer bağlantılar

  • ×